Boka online

Bokning av Elimkyrkans lokaler

Nu har vi börjat  använda ett bokningssystem som heter ”Boka.se”. Om du har en smartphone, surfplatta eller dator är det enkelt att både titta på kyrkans bokningar och själv boka oavsett som du befinner dig i ditt hem eller någon annanstans. Numera kan man inte se bokningar i en pärm i kyrkan. En utförlig guide finns utskrivet på papper i Elimkyrkan.

Om du tycker det är krångligt eller du inte har tillgång till smartphone, surfplatta eller dator hjälper vi dig! Ring oss så bokar vi åt dig eller berättar vilka lokaler som är lediga eller upptagna. Vi hjälper dig också om du vill ha ett eget konto så att du kan boka online!

David Blondell        070-2224088
Evelina Hössjer      076-1929127
Magnus Haglund   076-8111183
Gunnar Björkenor  076-6262191

Comments are closed.